Nākamnedēļ – uz Ķīpsalu!

- 10.Aprīlis, 2024
Rūcamlapa
Laikrakstā

No 19. līdz 21. aprīlim Rīgā starptautiskajā auto industrijas izstādē Auto 2024 Ķīpsalā apmeklētājus priecēs Latvijas auto tirgus eksotiskākie modeļi – britu greznais Aston Martin DB12 un amerikāņu muskuļotais Ford F-150 Raptor, kas būs izstādīti WhatCar.lv ekspozīcijā. Kā zināms, šo izstādi Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT1 rīko katru gadu jau kopš 1995. gada, tātad nākamgad varēsim svinēt šī pasākuma apaļu jubileju.

Izstādes Auto 2024 darba laiks piektdien un sestdien no desmitiem rītā līdz septiņiem vakarā, svētdien – tikai līdz pieciem pēcpusdienā.

Šoreiz nedaudz iemetīsim āķi lūpā, iepazīstinot ar dažiem ekskluzīvākajiem izstādes spēkratiem. Saturieties, benzīngalvas!

No britu leģendām – Aston Martin DB12

Britu sportisko un luksusa automobiļu ražotājs Aston Martin savu jaunākās paaudzes DB modeli, kas ražošanā nonāca pērnā gada nogalē, pozicionē kā veiktspējas, izsmalcinātas greznības un stila etalonu. Tāpat ražotājs uzsver, ka šis automobilis iedibina pilnīgi jaunu spēkratu kategoriju super tourer, tādējādi apvienojot labāko no abiem iepriekšminētajiem automobiļu tipiem.

BRAUC AMERIKĀ, BRAUKS ARĪ LATVIJĀ! Jaunais Ford F-150 Raptor. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru