Naits atnes pirmo uzvaru Valmierai

- 10.Oktobris, 2023
Sports
Laikrakstā

Trešajā šīs sezonas Pafbet Latvijas – Igaunijas basketbola līgas mačā, kas piektdien notika VOC, saspringtā spēles galotnē, kura ar līdzīgu spriedzi turpinājās arī pagarinājumā, mājiniekiem pirmo uzvaru ar savu izcilo spēli uzbrukumā nodrošināja amerikāņu leģionārs Naits.

Valmiera Glass/ViA – AVIS Utilitus Rapla 77:75 (20:21, 14:19, 19:14, 15:14, 9:7)

Viesiem sastāvs gana pieredzējis ar jau Raplā iespēlēto 30 gadus veco bosniešu centru Tomiču priekšgalā. Aizsteidzoties notikumiem priekšā, jāteic, ka viņš, kamēr nebija noguris, praktiski bez kļūdām realizēja visas iespējas mājinieku groza tuvumā, citu pēc cita skolojot jebkuru pretspēlētāju. Mājinieki atkal maču aizvadīja praktiski 8 vīru sastāvā, tikai pusminūti laukumā pabija Katlaps, bet Tokovenko tā arī palika tikai pieteikumā... Var vien minēt, vai jaunais ukrainis tomēr laukumā nebūtu labāks centra pozīcijā par slovāku Zelizņāku, kurš ar visiem saviem iespaidīgajiem fiziskajiem dotumiem pagaidām jūtami krīt ārā no mūsu komandas spēles abos laukuma galos.

PUNKTU MAŠĪNA NO AMERIKAS. Valmieriešu 17. numurs Seneka Naits (no labās) piektdien spēlēja 38 minūtes no 45, to laikā trāpot no spēles 10/16, tostarp trejačus 5/9 un soda metienus 11/14! Foto no Valmiera Glass/ViA arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru