Muzikālie policisti iesaistās labdarībā

- 30.Maijs, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

28. maijā Valmieras Kultūras centrā notika Valsts policijas koledžas rīkotais labdarības koncerts, kurā uzstājās arī Valsts policijas amatpersonas.

Koncerta mērķis bija palīdzēt 13 gadus vecajai cēsniecei Jasmīnai nodrošināt iespēju iegādāties nepieciešamās rehabilitācijas nodarbības un ortozes.

Valsts policijas koledžas izglītības koordinācijas nodaļas vadītāja Anita Fišere par idejas rašanos saka: «Ideja kā tāda radās pirms vairākiem gadiem, jo gribējās policistu tēlu popularizēt, padarīt to labāku un pieejamāku, bet tajā brīdī acīmredzot nebija satikti īstie cilvēki. Šoziem šī ideja man radās atkārtoti, nolēmām, ka vajadzētu to realizēt. Uzrunāju savus draugus, kolēģus ar aicinājumu iesaistīties šajā projektā. Te nu mēs esam, mums ir koncertu tūre pa visu Latviju.»

Savāktie ziedojumi tiks novirzīti sešiem bērniņiem, katrs no viņiem dzīvo kādā no Latvijas reģioniem.

«Šos bērniņus ieteica ziedot.lv. Mums bija vēlme katram reģionam piesaistīt vienu bērniņu – piemēram, Zemgales reģionam Zemgales novada bērniņu. Sazinājāmies ar komunikācijas daļas vadītāju, un viņa mums šos bērniņus ieteica.»

Pirmais labdarības koncerts norisinājās Liepājā «Pūt, vējiņi!» koncertzālē, par kuru Anita saka: «Neskatoties uz lietaino, drēgno, vēso laiku, cilvēki nāca. Ņemot arī vērā, ka plaši izreklamēts šis pasākums nebija, uzskatu, ka šis pasākums bija labi apmeklēts un koncerts bija izdevies.»

Labdarības pasākums visiem dalībniekiem nesis pozitīvas sajūtas ne tikai koncerta laikā, bet arī pirms koncerta. Dalībnieki apmeklēja katru ģimeni, kurai tiek ziedots, un var teikt, ka šajās ģimenēs dzīvo brīnišķīgi cilvēki – cilvēki, kas iedvesmo.

«Neskatoties uz panākumiem, vai tie būs lieli vai ne tik lieli, savu darbu būsim izdarījuši. Mēs jau esam ieguvēji, jo esam sastapuši šos cilvēkus un viņus uzrunājuši. Esam ieguvuši informāciju un tagad vismaz nojaušam, kā ir dzīvot ar bērnu ar īpašām vajadzībām,» saka Anita Fišere.

LABDARĪBAS KONCERTA Valmieras Kultūras centrā noslēgumā. Attēlā viena no pasākuma iniciatorēm Anita Fišere kopā ar cēsnieci Jasmīni Ņesonovu. Valsts policijas koledžas foto

P.S. Ziedot joprojām iespējams – ziedot.lv, atsevišķā sadaļā «Muzikālie policisti steidz palīgā», tā palīdzot visam projektam kopā. Ja vēlaties ziedot katram bērniņam atsevišķi, tad viņu vārdi ir atrodami ziedot.lv.

Komentāri
Pievienot komentāru