Mūsu hokejisti uzvaras jaunajā gadā vēl nedāvā

- 25.Janvāris, 2019

Četras Junioru attīstības hokeja līgas spēles jaunajā gadā jau paspējuši aizvadīt «Valmieras HK/BSS/ViA» hokejisti. Visās četrās ciesti zaudējumi – trīs savā laukumā un viens izbraukumā.

Pirmajā no spēlēm valmierieši izrādīja visai sīvu pretestību pret vieniem no šī turnīra līderiem – «Venta 2002». Uzvarētājs šajā ledus kaujā tika noskaidrots vien pēcspēles metienu sērijā, kurā veiksmīgāki izrādījās ventspilnieki – 7:6. Ar hettriku zaudētāju rindās izcēlās uzbrucējs Augusts Ričards Veidenbaums, viņam arī divas rezultatīvas piespēles. Divi vārti un viena rezultatīva piespēle arī aizsarga Laura Žagariņa kontā.

Arī nākamajā spēlē pret «Prizmu» uzvarētājs netika noskaidrots pamatlaika 60 minūtēs. Uzvaras vārtus pagarinājuma priekšpēdējā minūtē guva «Prizmas» aizsargs Jānis Brakšs. Spēle noslēdzās ar rezultātu 2:3. Valmieriešu labā ar gūtajiem vārtiem izcēlās Voldemārs Rava un Rūdolfs Builis.

Trešo zaudējumu valmierieši piedzīvoja izbraukuma spēlē pret HS «Rīga 2002» (1:4). Vienīgos vārtus mūsējo labā guva Veidenbaums, piespēlēja Aivars Gaisiņš.

Visbeidzot ceturtais zaudējums (2:4) aizvadītajā svētdienā savu līdzjutēju priekšā nāca pret HK «Dinaburga». Ar 1+1 šajā spēlē izcēlās Pauls Krūmiņš.

Nākamā spēle «Valmieras HK/BSS/ViA» hokejistiem paredzēta šosvētdien Liepājā pret Liepājas SSS.

Pēc 19 spēlēm ar 23 punktiem Valmiera turnīra tabulā deviņu komandu konkurencē ieņem sesto vietu. Līderi ar 22 spēlēs gūtajiem 54 punktiem ir HK «Dinaburga».