Mundieri uzpucēs jebkurā gadījumā

- 20.Maijs, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Rīt Rīgā sākas pasaules hokeja čempionāta burbuļturnīrs. Līdzi jušana šīm ledus batālijām mūsu tautai svēta lieta jau kopš laikiem, kad radās iespēja planētas labākās hokeja komandas vērot ne tikai zilajos ekrānos, bet arī klātienē.

Latvijas izlases hokeja fani ir bijuši starp līderiem daudzos čempionātos pat tālās valstīs, nemaz nerunājot par sarkanbaltsarkanajās formās tērpto abu dzimumu hokeja svētceļnieku masveida izbraukumiem uz pasaules čempionāta cīņām kaimiņvalstīs tepat Eiropā un, protams, pilnīgu hokeja fanu katarsi 2006. gadā, kad pasaules hokeja čempionāts Elites divīzijā pirmo reizi notika Rīgā.

Šī gada čempionātam savu nošķirtības zīmogu uzspiedusi pandēmija. Jau laikus bija puslīdz skaidrs, ka šoreiz hokejisti cīnīsies abās Rīgas ledus arēnās bez skatītāju klātbūtnes. Vismaz sākumā noteikti. Jo drošība un veselība pāri visam, un tas ir tikai normāli. Tāpēc turnīrs notiek burbulī, komandām dzīvojot, trenējoties un spēlējot striktos rāmjos. Jo aksiomu – vīrusam nav brīvdienu – neviens nav apgāzis.

Toties iespējams uz hokeja čempionāta rēķina mēģināt uzstutēt pagalam nošļukušu partijas reitingu. Piemēram, JKP, kura aprīlī potenciālo vēlētāju apklaušināšanā par viņu politiskajām simpātijām saņēma vien 3,9% atbalsta. Šis cipars galīgi nesaskan ar partijas bravūrīgo vizuālo tēlu un faktiski nepārtrauktajām aktivitātēm visdažādākajos jautājumos. Svilpe it kā bordāniešiem būtu skaļa, bet partijas vilciens uz priekšu knapi kustas... Jo bremzē uzreiz trīs JKP pārziņā esošo ministriju izdarības.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru