Mobilie saskaņotie paziņojumi arvien iecienītāki

- 9.Jūnijs, 2021
Dzīvesstils
Laikrakstā

Vasara ir pati karstākā arī no satiksmes intensitātes viedokļa, kad uz ceļiem un ielām satiksmes dalībnieku kļūst jūtami vairāk. Autobraucēji ar automobiļiem, daļa no viņiem ar braukšanas stāžu bez nedēļas gads, visdažādāko kubatūru divriteņu un trīsriteņu motorizētie braucamie, klusie jeb elektriskie skūteri un divriteņi, velosipēdisti parastie plus vēl pa kādam aktīvistam ar kvadriciklu...

Braucēju ka biezs! Un tur jau nav tālu līdz ceļu satiksmes negadījumiem, jo motorizētā publika Latvijā joprojām ir ar krietni vien lielu bezatbildības porciju.

Te nu man Tev, Rūcamlapas lasītāj, šodien ir divas ziņas. Tā skumīgā – Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs (LTAB) saskaitījis, ka šī gada pirmajā ceturksnī apdrošinātājiem pieteikti 7130 ceļu satiksmes negadījumi. Tā it kā pozitīvā – ceļu satiksmes negadījumi aizvien biežāk – jau 66,6% gadījumu no kopējā skaita – tiek fiksēti ar mobilo saskaņoto paziņojumu. Tikai 33,4% fiksēti ierastā veidā – ar ceļu policijas protokolu. No visiem ceļu satiksmes negadījumiem, kas fiksēti ar saskaņoto paziņojumu, gandrīz 8% aizpildīti elektroniski LTAB OCTA mobilajā lietotnē.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru