«Mežs ir tavs stadions» aicina

21.Maijs, 2019
Sports
Laikrakstā

Patīkams jaunums ikvienam, kurš vēlas nodarboties ar fiziskām aktivitātēm dabā, izmēģināt orientēšanās sporta burvību un iepazīt Latvijas dabu – Latvijas Orientēšanās federācija sadarbībā ar akciju sabiedrību «Latvijas Valsts meži» uzsākusi projektu «Mežs ir tavs stadions».

Projekta «Mežs ir tavs stadions» mērķis ir attīstīt orientēšanās dzīvi un kultūru visos Latvijas reģionos. Un jau šogad projekta ietvaros vairākos Latvijas orientēšanās seriālos ikviens interesents varēs apgūt orientēšanās pamatus, jo šajos posmos dalībniekiem būs pieejamas bezmaksas apmācības, kā arī īpaša LVM distance, kas paredzēta iesācējiem.

Arī piecās Valmieras Magnēta kārtās būs pieejamas bezmaksas apmācības un speciāli sagatavota distance:

23.05. – Pūpoli R (Marķējums no Brenguļiem)

13.06. – Bērzi (Marķējums no Strenču-Valkas šosejas)

04.07. – Slāži (Marķējums no Gaujas tilta Strenčos)

11.07. – Dauguļi D (Marķējums Dauguļiem)

18.07. – Zvejnieki R (Marķējums no Brenguļiem)

Starts ceturtdienās no pl. 17.00 līdz 19.00 (šīs apmācības notiks Valmieras Magnēta klasisko kārtu laikā).

Informācija par sacensībām: www.zvoc.lv

«Akciju sabiedrība «Latvijas Valsts meži» ir sociāli atbildīgs uzņēmums, kura pārziņā ir valstij piederošā meža kapitāla ilgtspējīga apsaimniekošana. Šis kapitāls nav tikai koki vien. Tie ir meža ekosistēmas sniegtie produkti un pakalpojumi, kādus saņemam visdažādākajos veidos. Piemēram, ieelpojot svaigu gaisu, klausoties putnu balsīs, lietojot koksni, lasot sēnes, medījot, izzinot un, protams, orientējoties mežā... Esam cieši saistīti ar dabas procesiem, lai gan, aizvien vairāk pavadot laiku virtuālajā vidē, šo saikni ir tik viegli pazaudēt. Tāpēc orientēšanās sports var būt tilts starp moderno pasauli un dabu. Projekta «Mežs ir tavs stadions» mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu dabā, aicinot interesentus iepazīties ar orientēšanās sportu. Veicināt iedzīvotāju, ģimeņu došanos mežā aktīvi atpūsties un justies droši mežā un apmeklēt LVM iekoptās atpūtas vietas,» par projektu teic Latvijas Orientēšanās federācijas prezidents Dagnis Dubrovskis.

Projekts «Mežs ir tavs stadions» šosezon tiks īstenots kopā 30 orientēšanās sporta sacensībās ne tikai Valmierā, bet arī Siguldā «Siguldas Kompass», Saldū «Saldus ABC», Jelgavā «Jelgavas Alnis», Daugavpilī «Daugavpils Orientieris» un Madonā «Madonas kausi».

Tiekamies mežā!


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru