eLiesma.lv Valmieras un Vidzemes ziņas
Reklāma1300 × 120 px

«Mēs jums pildspalvu, jūs mums iepirkumu»?

DA

Dainis Lemešonoks

Autors • 28.05.2021.

Burtu izmērs

Valdības sēdē par to paziņoja ģenerālprokurors Juris Stukāns, piezīmējot, ka, vētījot iespējamo amatpersonu bezdarbību (neiepērkot tobrīd pieejamās vakcīnas Covid-19 apkarošanai un gluži vai apmāti taupoties apsolītajām), tikšot vērtēta arī ministru iespējamā atbildība. Izmeklēšanu veiks Valsts policija, un neviens aizdomās minētais vēl nav nosaukts*.


Ar šo prokuratūras izšķiršanos tiek atcelti KNAB lēmumi par atteikšanos sākt kriminālprocesu par Covid-19 vakcīnu iepirkumu. Birojs martā apgalvoja, ka publiski paustā informācija par vakcīnu iepirkuma dīvainībām, kā arī pašas Veselības ministrijas sāktā dienesta pārbaude saistībā ar vakcīnu (ne)pirkšanu pagājušā gada nogalē nenorādot uz iespējamiem koruptīviem darījumiem. 

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā

Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma1300 × 150 px
Reklāma1300 × 120 px