Meklē un atrod nišas

- 18.Janvāris, 2019
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Latvijas Sarkanā Krusta organizācijas Valmieras nodaļai izdevies paplašināt darbošanos, piedāvājot dažādus pakalpojumus un atbalstu iedzīvotājiem.

Valmierā, Stacijas ielā 26, kur darbojas Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) organizācijas Valmieras nodaļa, liela rosība ir trešdienās un piektdienās, kad uz apģērbu maiņas istabu ziedotāji nes apģērbu, apavus, sadzīvē noderīgas lietas, bet tie, kam ziedotais nepieciešams, ver telpas durvis, lai sašķiroto mantu klāstā izvēlētos vajadzīgo. Kundzes, kuras apģērbu istabā strādā brīvprātīgi, stāsta, ka vislielākā rosība ir rīta pusē, kad telpa varot būt pat cilvēku pārpilna.

Ne mazāk svarīgas valmieriešiem, kuri izjūt trūkuma un maznodrošinātības smagumu, ir ceturtdienas, kad regulāri tiek dalītas Eiropas Savienības finansētās pārtikas un higiēnas preču pakas. Turpat arī atbalsta pakas trūcīgām ģimenēm, kurās ir jaundzimušie un pavisam mazi bērniņi, bet, sākoties jaunajam mācību gadam, arī īpaši sarūpētas pakas skolēnu atbalstam.

«Liesma» jau rakstīja, ka no šī gada janvāra Eiropas Atbalsta fonda palīdzības apmērs aug. Atbalstu var saņemt arī maznodrošinātas personas vai ģimenes, kuru vidējie ienākumi mēnesī nepārsniedz 242 eiro līdzšinējo 188 eiro vietā. Paku izdales vietā lēš, ka arī Valmierā atbalsta saņēmēju skaits pieaugs, jo ir daudz vientuļo pensionāru ar mazām pensijām, kuru mēneša ienākumi nepārsniedz 242 eiro.

APĢĒRBU MAIŅAS ISTABAS durvis ir vaļā divreiz nedēļā – trešdienās un piektdienās. Brīvprātīgā Sandra Trule uzsver, ka ziedotāju un atbalsta saņēmēju skaits nesarūk. Jāņa Līgata foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru