Mediķa darbu vēro tuvplānā

- 8.Novembris, 2023
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Aizvadītajā ceturtdienā Valmieras Valsts ģimnāzijas audzēkņi, kas izteikuši vēlēšanos kādreiz studēt medicīnu, piedalījās pirmajā praktiskajā nodarbībā Vidzemes slimnīcā. 

Tiekoties ar jauniešiem, uzrunas vārdus teica Vidzemes slimnīcas ārstniecības direktore Inga Ozoliņa un slimnīcas galvenā māsa Antra Kupriša, kā arī ar slimnīcā nodarbināto profesiju plašo klāstu iepazīstināja sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste Agnija Upīte. 

Pēc tam sākās nodarbības praktiskā daļa, kurā tuvāk tika iepazīta reģionālās slimnīcas pacientu uzņemšanas nodaļa. Nodarbību vadīja NMP un pacientu uzņemšanas nodaļas virs­ārste Guna Ozola. Nodarbības laikā tika simulēta pacienta uzņemšana nodaļā. Jaunieši iejutās gan pacienta, gan māsas, gan ārsta palīga, gan ārsta lomās.

UZZINĀT VAIRĀK par mediķa profesiju ir Valmieras Valsts ģimnāzijas skolēnu mērķis. To dara vidusskolēni, kas sapņo, ka varbūt reiz viņi studēs medicīnu un tiešām spēs glābt dzīvību. Šoreiz jaunieši ārstu un pacientu lomās Vidzemes slimnīcas NMP un pacientu uzņemšanas nodaļā kopā ar tās galveno ārsti Gunu Ozolu. Foto no skolas arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru