Mazsalacas pilsētas PII logo zīmējumu konkurss

- 6.Augusts, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Konkursā jāizvēlas Mazsalacas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes logo, kas tiks izmantots iestādes prezentācijas materiālos, uz veidlapām, pasākumu vizuālajā noformējumā, vizītkartēs, reprezentācijas materiālos, suvenīros.

Konkursa dalībnieku skaits un vecums ir neierobežots. Vienam dalībniekam atļauts iesniegt ne vairāk kā trīs logo darbus, taču katrs piedāvājums jānoformē un jāiesniedz atsevišķi.

Logo prasības:

Formā – vienkāršs, vienlaikus uzmanību piesaistošs, inovatīvs, pievilcīgs, viegli uztverams. Lietojams dažādos mērogos. (Piemērs: liels – plakātos, mazs – nozīmītēs). Asociējas ar Mazsalacas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādi, atspoguļo tās būtību pirmsskolas izglītību Mazsalacas novadā. Logo dizainā jāizmanto ne vairāk kā trīs krāsas. Logo izveidē izmantojami visi grafiskie un glezniecības līdzekļi.

Darbi iesniedzami uz A4 formāta lapas; datorgrafikas darbi iesniedzami gan izdrukas veidā (A4 lapa), gan digitālā formātā (CD diskā) vai sūtot uz norādīto e-pastu jpg formātā.

Konkursa darbi tiks atvērti Mazsalacas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes pedagoģiskajā sēdē. Labākā darba uzvarētājs tiks apbalvots ar dāvanu karti 50,00 eiro vērtībā kancelejas preču iegādei, un veidotais logo tiks publicēts informatīvajā izdevumā «Mazsalacas novada ziņas» un mājas lapā.

Darbi jāiesniedz Mazsalacas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē, Parka ielā 14 vai sūtot uz e-pastu pirmsskola@mazsalaca.edu.lv līdz 26. augustam.

Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru