Mazs darbiņš ar lielu efektu

8.Decembris, 2017
Dzīvesstils
Laikrakstā

Šoreiz, 2017. gada pēdējās Vīru lietās, piedāvājumā nevis fundamentālas lietas, bet gan dažs labs sakasnītis. Sākšu ar kādu nelielu sadzīvisku uzlabojumu, kuru laikam visvairāk spēs novērtēt tie, kuriem nav plašas privātmājas ar lielu vai ļoti lielu virtuvi, bet jāiztiek ar blokmājā šim nolūkam atvēlētajiem ļoti jau kompaktajiem kvadrātmetriem, kuros jāsatilpst gan cepšanas/vārīšanas ierīcēm, gan santehnikai, gan ēdamgaldam, gan... Tad nu virtuves platība ir tāda, ka pilnīgi un galīgi jāaizmirst par tādu izvirtību kā trauku mazgājamā mašīna, tāda, kurā optimāli jāizmanto katrs kvadrātcentimetrs.

Par sava dzīvokļa virtuvi nevaru sūdzēties — standarta teritorijā, manuprāt, izdevies optimāli izvietot jau pieminētās darba zonas, ļoti būtisku papildinājumu tradicionālajiem sienas skapīšiem dod kaste ar diviem paceļamiem vākiem virs durvīm, kā arī plaukts virs ēdamgalda. Taču ne par šīm lietām šoreiz stāsts! Pirms kāda mēneša virtuves stūrī, kur jau vairākus gadus savu funkciju apzinīgi pilda Wenden ūdens lielpudele (tajā tradicionāli vai nu pašu akas, vai pie Sedas tilta uz Valmieras – Rūjienas ceļa sapumpētais apakšzemes avota ūdens) tradicionālajā koka statīvā, pēkšņi iztēlē ieraudzīju vietu vēl diviem tīri ietilpīgiem plauktiņiem. Maksimāli izmantojot brīvo vietu starp četrām koka statņa kājām, plauktiņus — bļodas varētu izveidot pat trijos stāvos, taču tad, manuprāt, visa šī saimniecība tomēr būtu nedaudz saspiesta...

VISS NOTIEK! Apmēram tāda varētu būt pilnībā noslogota Wenden ūdens liepudeles statīva funkcija nelielā blokmājas virtuvē.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru