Matīšu pagasta svētkos

- 6.Augusts, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Aizvadītajā sestdienā Burtnieku novadā bija divi epicentri – Burtnieki, kur rīta pusē futbola laukumā skanēja svilpe un būkšķēja futbola bumba, bet vakarā pludmalē ar grandiozu brīvdabas izrādi No gaismas līdz gaismai noslēdzās Agra Daņiļēviča deju skolas Dzirnas un Burtnieku novada bērnu un jauniešu kopdarbs visas nedēļas garumā, un Matīši, kur jau piektdienas vakarā bija sākušies ar koncertu baznīcā un sestdien turpinājās Matīšu pagasta svētki ar interesantām aktivitātēm i bērniem, i pieaugušajiem. Arī tiem i savējiem, i ciemiņiem, kuri, kā jau tas latviešiem izsenis ierasts, bija sabraukuši no tuvienes un tālienes savus senčus godāt kapu svētkos.

Burtnieks sestdien pabija Matīšos pašā dienas vidū, kad sestdienas programma vēl tikai uzņēma savu gaitu! Bērnu stundā sviedriem vaigā strādāja Lote no Izgudrotāju ciema alias Inita Miglava:

«Šodien ir burvīga diena! Un Matīšiem ir ļoti jauka diena svētkiem! Un vēl izcila diena tāpēc, ka bija paredzēti slikti laika apstākļi, bet Kāds tur, augšā, ir izgudrojis, lai šodien būtu ekselenti laba diena un viss vienkārši lieliski izdotos!»

KĀ TAD BEZ MŪZIKAS! Ielu muzikantu trio Matīšu centrā.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru