Matīšos ne tikai 38. futbola zibensturnīrs...

- 10.Septembris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

22. augustā Matīšu pamatskolas sporta laukumā skatītājus kopā pulcēja tradicionālie ikgadējie futbola svētki – jau 38. Matīšu futbola zibensturnīrs. Šoreiz bija ieradušās sešas komandas: Eglītes mežs, Zilaiskalns, FC Gauja, FC Margrietiņas, Matīši/Sanart un Matīši. 

Komandas pēc izlozes sadalījās divās apakšgrupās, kur katrā futbolisti sacentās viena apļa turnīrā. Izslēgšanas spēlēs iekļuva četras labākās komandas – Eglītes mežs, FC Gauja, FC Margrietiņas un Matīši/Sanart. 

Spēlē par trešo vietu tikās Eglītes mežs un FC Margrietiņas. Mača pamatlaiks noslēdzās ar kaujiniecisku neizšķirtu 1:1, tāpēc uzvarētāju nācās noskaidrot 11 metru soda sitienu sērijā. Pendelēs ar 6:5 uzvaru un trešo vietu 38. Matīšu futbola zibens­turnīrā ieguva FC Margrietiņas.

Par pirmo vietu turnīrā spēlē tikās Matīši/Sanart un FC Gauja. Arī finālmačs beidzās, nenoskaidrojot uzvarētāju, – neizšķirts 0:0. Soda sitienos ar 5:4 pārāki bija FC Gauja futbolisti, kuriem šogad Matīšu turnīra galvenā balva.

UZVARĒTĀJI. FC Gauja komanda – Matīšu 38. futbola zibensturnīra galvenās balvas ieguvēji. Foto no 38. zibensturnīra arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru