Māris Grigalis piedalīsies Vidzemes modes šovā

- 4.Marts, 2011
Dzīvesstils
Portālā

15.aprīļa pasākumā „Vidzeme Fashion Show” dalību apstiprinājušas divas modes dizaineres, kā arī ir zināms pasākuma vadītājs, kurš vakaru padarīs īpaši spilgtu un atraktīvu.

Ir pienācis laiks iepazīstināt jūs ar divām talantīgām tērpu veidotājām, kuras priecēs skatītājus „Vidzeme Fashion Show”. Atgādinājums pārējām radošajām dvēselēm – līdz 15.martam arī tev ir iespēja piedalīties konkursā, lai parādītu savu tērpu kolekciju pasākumā. Anketa atrodama mājas lapā – www.vidzemefashion.com.

Zane Poriete – mode jauniem, atvērtiem prātiem un vieglai dzīvei. Zane mācījusies reklāmu un interjerdizainu, taču mīlot izaicinājumus un pārbaudījumus, viņa izvēlējusies pamēģināt arī modes dizainu, un tagad droši var teikt - `mode ir mans aicinājums`. Modes dizains ir vieta, kur viņa var izlikt visu sevi. Tur var jaukt kopā visu un, jo vairāk fantāzijas, jo jautrāk. Un pats labākais ir tas, ka tas rada prieku arī citiem. Zane saka, ka tā ir labākā lieta dzīvē – būt laimīgam un darīt laimīgus citus.

Inga Tauriņa – pārsteidzoši, izdomas bagāti un jutekliski tērpi sapņotājiem. Inga ir modes māksliniece un Latvijas Mākslas akadēmijas Modes mākslas nodaļas maģistrantūras studente, kuras vārds modes pazinējiem nu jau kādu laiku nav svešs. Līdzcilvēku ārienē Inga prot novērtēt interesantas, neordināras detaļas, tomēr svarīgākais par visu viņai ir smaids un patiesas emocijas.

Savukārt pasākuma vadītāja lomā pasākumā iejutīsies Latvijā iemīļota personība, kura pat laika ziņas par šovu var pārvērst – Māris Grigalis. Māris ir pieredzējis dažādu pasākumu, kā arī televīzijas raidījumu un šovu vadītājs, tādēļ Vidzemes modes šova stūrēšana bez raizēm tiek uzticēta viņam.

Atgādinām, ka skatītājiem šis pasākums būs īsts šovs, jo tas veidots, kā modes un izklaides apvienojums, piedāvājot dažādus muzikālus, atraktīvus un spilgtus priekšnesumus.

Vairāk informācijas - www.vidzemefashion.com Seko līdzi jaunumiem -http://twitter.com/#!/Vidzeme_Fashion Uzdod jautājumus un sūti ieteikumus – vidzemefashion@gmail.com

Ingas Tauriņas tērps

Komentāri
Pievienot komentāru