Māra Straujuma, Dans Reirs...

- 25.Novembris, 2016
Viedokļi
Laikrakstā

Zaļzemnieki, premjerpartijas atbildības nastas nospiesti, var būt pateicīgi Nacionālās apvienības mūzikas mīļotājiem: publikas sašutums par vēlmi nodokļu naudu dot «Līviem» un «Iļģiem» atstāj ēnā būtiskākas jaunā valsts budžeta un valdības problēmas.

Deputāts Einārs Cilinskis ir sen zināms melomāns (gan vairāk būdams «smagā metāla» cienītājs), taču tikai šogad viņš kopā ar partiju izlēma simpātijas mūziķiem apliecināt taustāmā veidā. Kas zina, vai NA mīlestība uz daiļajām mākslām beidzot neliks lūzt nodokļu maksātāju pacietības vadzim, — lai atmestu «deputātu kvotas» tāpat kā viņu imunitāti administratīvo pārkāpumu gadījumos vai Satversmes 81. pantu (valdības likumdošanas tiesības)?

Uz Saeimas kāpnēm satiktais Romāns Naudiņš teicās esam izmisis par šādu vaļību ar budžeta naudu. Savukārt es viņam silti ieteicu neapmierinātību ar kolēģu kaprīzēm paturēt dziļi pie sevis: nevienā partijā izlēcējus nemīl.

NA mūzikmīļi ir svēti pārliecināti, ka viņu apmātais vēlētājs tiem piedos itin visu. Galvenais ir prasties ik pa laikam nolamāt krievus un 17. martā nodemonstrēt savu izpratni par nacionālo stāju un dzimtenes mīlestību. Diez vai šāda dzelžaina pārliecība būs bez stabila pamata...


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru