Man tas ir aizraujoši

- 26.Marts, 2024
Valmierietis
Laikrakstā

Par bērniem māte saka: viņos arī ir ceļotāju gēns. Melngāršu ģimene pasaulē redzējusi jau ļoti, ļoti daudz un turpina visi kopā to iepazīt, arī jau šogad. Bet saruna ar Valmieras tehnikuma direktori  VINETU MELNGĀRŠU būs par darbu, pedagoģiju un nākotni. Savas baterijas viņa uzlādējot darbībā, kustībā un visā, kas dod brīvības sajūtu. 

Darbs novada izglītības pārvaldē bija pirmā pieredze?

Nē. Rūjienas vidusskolas laikā vasarās strādāju pirmsskolas izglītības iestādē «Vārpiņa», tad pusotru gadu pēc skolas par audzinātāju, jo ļoti interesēja pedagoga profesija — man tas likās aizraujoši. Varu lepoties ar septiņiem gadiem darba VUGD, kur strādāju operatīvās glābšanas dienestā, vienkāršāk sakot: sakaru centrā 112, koordinējot ārkārtas palīdzības izsaukumus.

Kas likās aizraujošs pedagoga profesijā?

Acīmredzot man bijuši labi skolotāji... Klases audzinātājs Edmunds Rumba pasniedza fiziku tā, ka manī palika spēja pieņemt stratēģiski svarīgus lēmumus, domāt par tālāko, latviešu valodas skolotāja Anna Balode mācīja domāt radoši, Lauma Daiga deva sapņus — aizrāva ar ģeogrāfiju, orientēšanās sportu un ceļojumiem.  Manuprāt, Skolotāji ar lielo burtu. Skolēniem ar radošuma potenciālu tas bija ieguvums.

VINETA MELNGĀRŠA, saņemot Valmieras zontu cildinājumu.  Regīnas Šaltes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru