Man patīk sevi izaicināt

- 25.Oktobris, 2018
Izglītība
Laikrakstā

Vidzemes Augstskolas dubultabsolvents ERNESTS GABRĀNS piedalījās Smart lunch, kur ar studentiem dalījās savā pieredzē uzņēmējdarbības attīstīšanā. Viņš pats sevi dēvē par uzņēmēju pirmajā paaudzē. Pašlaik ViA absolvents ir Wunder Latvija vadītājs, bet iesaistās arī citos projektos, kā Meža birža un SunGIS.

IEDVESMO STUDENTUS. «Nepietiek ar to, ka esi īstajā vietā un laikā, bet pašam ir arī kaut kas jādara. Tas ir tāpat kā iet pa ielu, un tur mētāsies 10 eiro. Tu būsi īstajā vietā un īstajā laikā, bet, ja tu nepaskatīsies un nebūsi uz darbību vērsts, tad tu savai veiksmei paiesi garām,» tā Ernests Gabrāns. E. Kristiņas foto

«Man patīk izaicināt sevi,» tā Ernests Gabrāns raksturo sevi. Pēc pamatskolas absolvēšanas Salaspilī viņš mācības uzsācis Rīgā, kur tika iegūti pirmie pamati uzņēmējdarbībā. Nodibināts savs skolēnu mācību uzņēmums, kas taisīja uzšuves un apdrukāja dažādus materiālus. Viņš uzsvēra: vari ražot, ko gribi, tomēr ir jāatrod veidi, kā realizēt savas preces, jāatrod pircējs, tāpēc tā bijusi laba pieredze, lai saprastu biznesa principus un procesus.

«Mums katram ir kaut kādas lomas. Nomainot vidi, jūs varat nomainīt arī savu lomu,» tā Ernests Gabrāns, stāstot, kā pievērsies aktīvākam dzīvesveidam, uzsākot mācības galvaspilsētā. «Sportā nebiju pirmrindnieks, biju mazs un apaļš, bet, dzīvojot Rīgā,  sapratu, ka gribu kaut ko mainīt,» atceras Wunder Latvija vadītājs. Tā sākusies viņa aizraušanās ar frisbiju.

Būt īstajā vietā un laikā. Tā ir atziņa, ar kuru direktors dalījies vienā no pirmajām ievadstundām mācību iestādē Rīgā, stāstot par veiksmi. «Bet ko es rekomendēju – nepietiek ar to, ka esi īstajā vietā un laikā, bet pašam ir arī kaut kas jādara. Tas ir tāpat kā iet pa ielu, ja tur mētāsies 10 eiro. Tu būsi īstajā vietā un īstajā laikā, bet, ja tu nepaskatīsies un nebūsi uz darbību vērsts, tad tu savai veiksmei paiesi garām,» tā Ernests Gabrāns.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru