Mājdzīvnieks, kas smaržo pēc muskatriekstiem un medus

- 24.Maijs, 2012
Dzīvesstils
Laikrakstā

Ritvars atzīstas, ka, mājdzīvnieka izvēlē vēlēdamies būt oriģinālāks, gribējis pierunāt Kristīni ņemt čūsku vai vismaz ūdeli. Tā kā tas neizdevās, sāka interesēties par seskiem (fretkām). Pie tā arī abi palika.

Iepazīšanās un pieslīpēšanās

Kad dzīvnieciņu pārveduši mājās, sesks bijis ļoti agresīvs, pat pamanījies pienākt no mugurpuses un iekost Kristīnei mugurā, bet Ritvaram līdz asinīm iekodis pirkstā. Sākuši pat aizdomāties, vai tiešām tādu mājdzīvnieku vajadzēja. Pagāja laiks, un sesks jau uz nakti iekārtojās pie saimniekiem gultā...

— Man bija mīksta rītakleita, un sesks tajā ieritinājās. Sāka arī bučoties — laizīja man lūpas. Tagad viņai tīņa vecums, viss vienalga, reizēm gan pienāk un vieglītēm ar zobiem ieķer kājās, lai pievērstu sev uzmanību, bet vairāk dzīvojas savā nodabā, — stāsta Kristīne.

Viena no mīļākajām rotaļlietām sesku meitenei vārdā Frufuss (tas gan tikai dzīvnieka pasē — uz vārdu sesks nereaģējot, jo darot, ko pats grib) ir ar pulti darbināma mašīnīte ar gumijas riepām — gumijas izstrādājumi seskiņam īpaši patīkot. Fotoaparātam un lādētājam gumijas maliņas sagrauztas, Kristīnes kurpēm reiz bija pazuduši silikona ieliktnīši. Citus materiālus neaiztiekot, vienīgi kādreiz bijušas problēmas ar sintētisko paklāju — to ļoti paticis uzkasīt. Pēc dzīvokļa remonta uzklāto vilnas paklāju sesks neaiztiekot. Kristīne smej, ka tas varētu strādāt par ekspertu — palīdzēt pircējiem veikalā izvēlēties dabisko.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru