Māja, kurā kaķi kļūst par "cilvēkiem"

- 1.Oktobris, 2021
Dzīvesstils
Laikrakstā

Lauras kaķu sāga sākusies gluži netīšām: «Īsi pirms ziemas Valmierā nopirkām māju. Pirmais pavasaris atnesa pārsteigumu – šķūnītī atradām kaķeni ar kaķēniem. Gribot negribot viņi bija jāglābj. 

Ar to arī viss sākās. Sazinājos ar Dzīvnieku aizsardzības biedrību «Trīnīte», ar ko izveidojās un joprojām turpinās cieša sadarbība. «Trīnīte» man piespēlē kaķus, es viņus apčubinu un palaižu tautās.» 

Oficiāli tās sau­cas pagaidu mājās. Gribas teikt, pie Lauras tās ir viesmīlīgas un neviltotas mīlestības pilnas mājas, kur saimniece sagādājusi visu nepieciešamo, lai kaķīši justos mierīgi un droši. Arī mantu kaste pilnāka nekā dažam cilvēkbērnam. Cits te uzturas īsāku, cits ilgāku laiku. Pašlaik Laurai murrā astoņi kaķi: pieci pagaidu īrnieki, trīs pašas mīluļi. 

LAURA PAKALNIETE ar saviem jaunākajiem pagaidu mājas iemītniekiem Teo un Vinniju. Mazie  kaķēni Lauras mājā nokļuvuši no Mūrmuižas, kur pašlaik notiek kaķu kolonijas tīrīšana. Dzīves sākums abiem bijis skarbs, un arī pašlaik vienam no viņiem jātiek galā ar veselības problēmām, lai varētu doties uz īstajām mājām. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru