Mājā, kur uzbur svētku pārsteiguma prieku

- 11.Decembris, 2020
Mājā un sētā
Laikrakstā

Valmierā, Stacijas ielā 38, atrodas mājražotājas SIMONAS IEVIŅAS nelielā konditorejas ražotne, kurā galvenokārt pēc klientu pasūtījumiem top visdažādākie saldumu brīnumi. Jau labu laiku tur kārdinoši smaržo arī pēc piparkūkām, jo saimniece ir specializējusies arī piparkūku mīklas pagatavošanā realizācijai. Kāda ir Ziemassvētku gaidīšana un kāda ir mājražotāja darba priekšrocība Covid-19 ierobežojumu sakarā – par to «Liesmai» attālināti atbildēt piekrita Simona.

Kad un kā uzņēmējdarbībā nonācāt pie izvēles par labu mājražošanai?

Neesmu uz vietas sēdētāja, vienmēr vēlējos būt sava laika/dienas noteicēja, bet tajā pašā laikā vienmēr arī vēlējos strādāt ar cilvēkiem un darīt darbu, kur spēju iepriecināt un pārsteigt citus.

Ēdienu gatavošana mani sāka interesēt tikai ap 15 - 16 gadiem, kad palēnām sāku meklēt receptes un izmēģināt dažādu gardumu gatavošanu, bet tieši konditorejas izstrādājumiem padziļināti pievērsos, kad piedzima pirmais bērniņš, jo vēlējos sevi attīstīt un pilnveidot, kamēr esmu bērna kopšanas atvaļinājumā. Tā nu ir apritējuši četri skaisti gadi šajā nozarē.

Tā kā manā ģimenē ir lieli saldummīļi, tad bieži gatavoju dažādus gardumus, ar kuriem tika pacienāti arī draugi un radi. Vīrs mudināja padomāt par to, vai es nevarētu piedāvāt savus gardumus plašākai publikai. Sākumā man tas likās nepieņemami, bet šī doma vairs mierā nelika. Kāpēc gan ne?

SIMONA IEVIŅA: «Mājražošanā no pāris kapkeiku variantiem četros gados esmu izaugusi līdz 15 dažādiem kūku veidiem. Joprojām mācos, tādēļ plānoju paplašināt sortimentu.» Foto no Simonas Ieviņas personīgā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru