Mācies no Daira un Dāvja Bertāniem!

- 4.Jūlijs, 2023
Sports
Laikrakstā

Vakar Valmieras Olimpiskajā centrā tika atklāta jau ceturtā ikgadējā jauno basketbola talantu nometne – Brāļu Bertānu Meistarklase 2023.

Tajā šoreiz pulcējušies vairāk nekā 100 basketbolisti un basketbolistes gan no Valmieras novada, gan no citām Latvijas vietām. Nometnes treneru sastāvā pazīstamākie speciālisti bija pašmāju kadri Oskars Virsis, Sandis Amoliņš, Kaspars Vecvagars un Dace Cinīte, klāt bija arī divi smagsvari – Valmierai Latvijas čempionu zeltu 2016. gadā kopā ar Valmiera/ORDO atnesušais Roberts Štelmahers, šobrīd ULEB Eirokausa dalībnieces Paņevēžas Lietkabelis galvenais treneris, un Raimonds Feldmanis, Latvijas 3×3 basketbola Tokijas olimpisko čempionu treneris, kurš uz nākamo basketbola sezonu uzaicināts Ukrainas superkluba Prometey treneru korpusā. 

Kā jau pieklājas, ar uzrunām nometnes dalībniekus sveica Valmieras novada domes priekšsēdis Jānis Baiks un abi brāļi Bertāni – pagājušo sezonu Spānijas ACB līgas komandā Seviljas Real Betis aizvadījušais Dairis un tikko no NBA komandas Dalasas Mavericks uz citu NBA komandu Oklahomsitijas Thunder aizmainītais Dāvis. 

ESAM KLĀT! Brāļi (no labās) Dairis un Dāvis Bertāni tikko izkāpuši no auto pie Valmieras Olimpiskā centra.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru