Mācās krietnumu ziemas nometnē

- 7.Februāris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Vairāk nekā 100 sākumskolas vecuma bērni piedalījās Latvijas Skautu un gaidu organizētajā mazskautu un guntiņu ziemas nometnē «Supervaroņu akadēmija».

Akadēmijā dažādas zināšanas un prasmes apguva tradicionālā nometnē, kas šogad notika Mazsalacā. Bija jāuzklausa nozīmīga informācija, un to bērni un pusaudži darīja, piedaloties dažādās norisēs Mazsalacas vidusskolā, bet mazskauti un guntiņas savā ziņā ir arī dabas bērni, tāpēc gribu izdevās rūdīt arī sniegotajā Skaņākalna dabas parkā.

«Bērni teica, ka jutušies lieliski, ka bijis interesanti. Nodarbību bija daudz un ne brīdi garlaicības,» sacīja nometnes organizatore Paulīna Latsone, pastāstot, ka līdzīgu savu pirmo nometni, darbojoties kopā ar citiem mazskautiem un guntiņām, piedzīvojusi pirms 16 gadiem. Ziemas nometne februārī Mazsalacā notika jau 21. reizi.

Nometnē piedalījās vairāk nekā 100 bērni no dažādām Latvijas vietām, kur darbojas vienības. Nometnē netrūka mazo censoņu no Valmieras, Kocēniem, Rīgas, Siguldas.

PABEIGUŠI AKADĒMIJU, kurā izskolo īstus supervaroņus. Darbīgo bērnu vidū arī skolēni no Valmieras skautu vienības. Ulda Jansona foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru