LTRK "Vidzemes biznesa dienā" Lizumā

- 22.Novembris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kārtējais Vidzemes biznesa dienu pasākums Latvijas dzimšanas dienas nedēļas trešdienā šoreiz notika ārpus Valmieras – Gulbenes novada Lizuma pagastā, kur atrodas galvenā ražotne Latvijā šobrīd lielākajam mēbeļu ražotājam – Misiņu ģimenes uzņēmumam SIA Avoti. Jāpiebilst, ka šis uzņēmums ir arī starp 40 lielākajiem mūsu valstī ar nacionālo kapitālu.

Pēcpusdienas tēma bija ļoti aktuāla: Darbaspēka pieejamība – darba tirgus politika Latvijā. Tieši tāpēc rīkotāji bija parūpējušies par zinīgu jomas ekspertu klātbūtni. Ar prezentāciju Esošā situācija un nākotnes izaicinājumi darba tirgū uzstājās Ekonomikas ministrijas Cilvēkkapitāla attīstības departamenta direktore Indra Leonova, izvērsti par tēmu Labklājības ministrijas atbalsts darba tirgū pieprasītām prasmēm un darbaspēka pieejamībai klāstīja Labklājības ministrijas valsts sekretārs Ingus Alliks, bet prezentāciju bloku ar priekšlasījumu Izaicinājumi nodarbinātībā – nodokļu piemērošana un iespējamie motivācijas rīki noslēdza BDO Latvia vecākā nodokļu konsultante Kristīne Tēra.

VIEDOKĻU APMAIŅA RIT PILNĀ SPARĀ. Paneļdiskusijā atbildētāji uz jautājumiem un pašu līdzšinējās pieredzes klāstītāji bija (no kreisās) Kristīne Stašāne, Dace Purmale, Uldis Misiņš, Ingus Alliks un Inga Leonova.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru