Lietas bīda, toties roku nespiež

- 16.Decembris, 2016
Viedokļi
Laikrakstā

Strīds par mikrouzņēmumu darbinieku sociālajām iemaksām uzjundīja runas (un kādam arī cerības) par iespējamu valdības krīzi. Turklāt vakardien Saeimas balsojumā ZZS ar NA uzveica «Vienotību», klaji brāļojoties ar «Saskaņu». Tomēr satraukumam vai cerībām nav pamata — mums, latviešiem, ir pieņemts «palikt savās vietās».

Valdības iekšējā opozicionāra pārmācīšana, īstenota ar «hibrīdienaidnieka» atbalstu, beidzot izskaidroja Raivja Dzintara šausmināšanos par iespējamu koalīciju, ko veidotu «Saskaņa» kopā ar «pērkamām latviešu partijām». Nacionālās apvienības atkalievēlētais līdzpriekšsēdētājs sestdien partijas kongresā to skaļi piesauca kā «Krievijas plānoto scenāriju».

Vakar no rīta viņš paguva vēl apcerēt tik šausminošo iespēju LNT ziņās, pirms doties uz Jēkabielas augsto namu. Tur trauksmes cēlājs pats vienojās kopējā balsojumā ar «Saskaņu», tā riskējot nogāzt latviski labējo valdību.

Nedēļas sākumā šāds Dzintara paziņojums šķita vairāk nekā dīvains: loģiski izvērtējot (ne)spēku samēru Saeimā, ir skaidrs, ka valdība ar «kreisajiem krieviem» nav izveidojama bez Zaļo un Zemnieku savienības līdzdalības. Tāpēc tas izskatījās kā nevajadzīgs mēģinājums sarunāt rupjības premjerpartijai.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru