«Liepkalni» atkal iepriecina pircējus

- 23.Aprīlis, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Visās SIA «Liepkalni» maiznīcās šajā pavasarī joprojām  aktīvi gatavojam patērētāju iecienīto produkciju. Arī ceptuvē Rūjienā konditoru komanda katrā cepumā un maizītē ar profesionālu izdomu roku darbā turpina pievienot mīlestību un siltu enerģiju. Protams, arī kārumu ražotnē Rūjienā, pielāgojoties valstī izsludinātajai ārkārtējai situācijai un ievērojot drošības pasākumus, tika mainīta darba organizēšana, bet nemainīga paliek produktu kvalitāte un pieejamība.

Mūsu komandai lielākais gandarījums ir pircēju iepriecināšana, tāpēc arī šajā sezonā esam pacentušies un ir radīta jauna produktu sērija – četru veidu kliju standziņas.

Tomātu&bazilika vai siera&melnā sezama standziņas patīkami pārsteidz sāļās garšas piekritējus, savukārt saldākas garšas cienītāji izbaudīs kanēļa vai vaniļas standziņas.

Jaunās kliju standziņas ir gatavotas no kārtainās mīklas. Ceram, ka tās lieliski papildinās ģimeniskas pastaigas dabā, pikniku mājas dārzā vai atpūtas tējas pauzi istabā. Tās ir pietiekami kraukšķīgas un gardas, lai dotu mums visiem spēku sagaidīt saulaino vasaru.

Mums ir prieks darīt zināmu vēl vienu jaunumu. Esam sākuši «Liepkalnu» gardumu un pārtikas produktu piegādes uz mājām Valmierā un tās apkārtnē. Iepirkšanās ir pavisam vienkārša – mūsu e-veikalā jāizvēlas piegādes lokācija, diena un laiks. Tad virtuālajā grozā jāsaliek izvēlētie produkti un jāveic apmaksa onlainā ar bankas karti. Izvēlētajā dienā «Liepkalnu» maiznīcas kurjers piegādās jūsu pasūtījumu uz jūsu mājām vai arī kā negaidītu un patīkamu pārsteiguma sūtījumu jūsu tuviniekiem vai draugiem. Piegādes maksa Valmierā 2 eiro, bet pilsētas apkārtnē 4 eiro (neatkarīgi no pasūtījuma lieluma!).

Ienāc www.liepkalni.lv , izvēlies e-veikala pogu un piedzīvo savu pirmo «Liepkalnu» maiznīcas piegādi mājās. Paliec mājās, mēs esam, lai pakalpotu, mēs ar prieku jums visu piegādāsim!

JAUNUMS. Četru veidu kliju standziņas. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru