Lielbritānijas vēstnieka Latvijā vietnieces vizīte Valmierā

- 6.Augusts, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pagājušās nedēļas noslēgumā Valmierā darba vizītē viesojās Lielbritānijas vēstnieka Latvijā vietniece Ruth Rajavejjabhisal, vēstnieka politiskā padomniece Marta Rikša un vēstniecības korporatīvo pakalpojumu vadītājs Igors Klapenkovs.

Pēc tikšanās ar Valmieras pašvaldības domes priekšsēdētāju Jāni Baiku un izpilddirektores vietnieci Daci Jasi vēstnieka vietniece bija patīkami pārsteigta. Tika pārrunātas aktualitātes, iespējas stiprināt savstarpējās sadarbības iespējas un Lielbritānijas vēstniecības pārstāvji iepazinās ar pilsētas attīstības plāniem. Lai arī Ruth Rajavejjabhisal viesojas šeit pirmo reizi, viņa norādīja: radusies sajūta, ka Valmierā notiek rosība. Viņa novērtēja, ka labi ir attīstītas dažādas iespējas iegūt izglītību. Tā jau agrā vecumā, uzsākot darba gaitas, ir vajadzīgās zināšanas un prasmes, lai attīstītu vietu, kurā jaunieši dzīvo.

Lielbritānijas vēstniecības pārstāvji apmeklēja arī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Valmieras biznesa inkubatoru, kur vecākā projektu vadītāja Laura Krūmiņa-Zvaigzne viņus iepazīstināja ar inkubatora dalībnieku inovatīvajām idejām. Vēstniecības korporatīvo pakalpojumu vadītājs Igors Klapenkovs ir no Valmieras, tāpēc dienas otrajā pusē Ruth Rajavejjabhisal devās pastaigā pa pilsētu, lai to vairāk iepazītu savā pirmajā viesošanās reizē.

IEPAZĪST PILSĒTU. LIAA Valmieras biznesa inkubators vecākā projektu vadītāja Laura Krūmiņa-Zvaigzne (no kreisās) dalās ar stāstiem par dalībnieku inovatīvajiem produktiem. Vēstnieka politiskā padomniece Marta Rikša un Apvienotās Karalistes vēstnieka Latvijā vietniece Ruth Rajavejjabhisal atzinīgi tos novērtēja un teicās tos iegādāties tirdzniecības vietnē Etsy.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru