Līdz "Užavas kausam" netiekam arī šoreiz

- 23.Janvāris, 2024

Piektdien Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas basketbolisti Latvijas basketbola Užavas kausa izcīņas ceturtdaļfināla atbildes mačā savā laukumā uzņēma Rīgas Zeļļus, kuri Valmierā bija ieradušies ar vēlmi ne tikai likvidēt pirmajā mačā negaidīti iekrāto 6 punktu deficītu...

Valmiera Glass/ViA – Rīgas Zeļļi 72:84 (19:14, 18:27, 18:22, 17:21)

Pirmo ceturtdaļu cerīgāk iesāka viesi, taču tās izskaņā ar Zelizņāka, Sīpoliņa, Kaufmaņa un Elkšņa pūlēm tika panākts 5 punktu pārsvars – 19:14. Otrajā ceturtdaļā mūsējie galīgi netika galā ar viesu kanādieti Osbornu, līdz ar to puslaiks jau rīdzinieku labā – 41:37. Taču kopsummā valmieriešiem vēl plus 2...

Trešajā spēles nogrieznī veiksmīgākie punktu guvēji mājinieku rindās bija Elksnis un Karlsons, taču viesi jau tika priekšā divu maču summā – 63:55 un plus 2.

PUNKTU DAUDZ, BET KĻŪDU ARĪ. Edmundam Elksnim piektdienas mačā 17 punkti, taču arī 7 kļūdas, tāpēc pavisam niecīgs efektivitātes koeficients – tikai plus 5. Jāņa Lārmaņa foto