Lauzta kāja automašīnas cenā: ziemas ceļojumos gūtās traumas var izmaksāt tūkstošiem eiro

- 10.Janvāris, 2023
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Janvāris un februāris jau tradicionāli ir iecienītākie mēneši ceļojumiem, kuru galamērķis ir kalnu slēpošana un snovošana.

Itālijas, Francijas, Slovākijas, Šveices, Austrijas un citu valstu kalnu kūrortos var baudīt ne tikai ziemas sporta aktivitātes, bet arī pasakainus dabas skatus. Taču viss skaistums izplēn, ja atpūtniekam pēc kritiena un gūtajām traumām vajadzīga evakuācija no kalna un ārstēšana stacionārā: šāds pavērsiens var izmaksāt krietni dārgāk nekā lidmašīnas biļete, viesu nams un pacēlājs kopā – pēc apdrošināšanas sabiedrības BALTA (PZU grupa) aplēsēm tie ir vismaz 8000 eiro par atlīdzības gadījumu. 

Līdz ar iedzīvotāju vēlmi ceļot aug arī atlīdzību skaits

Lai gan ekonomiskā situācija ir saspringta, cilvēki turpina baudīt dzīvi un ceļot – par to liecina izsniegto ceļojumu apdrošināšanas polišu skaits, kas gandrīz sasniedzis daudzumu, kāds bija vērojams laikā pirms Covid-19 pandēmijas sākšanās. Kā rāda apdrošinātāju novērojumi, ceļotāji arvien vairāk iedziļinās polises nosacījumos un izvēlas polises ar lielākiem segumiem un apdrošināto risku skaitu, lai labāk pasargātu sevi neparedzētās situācijās.

Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru