Lauvu klubs «Valmiera» sniedz palīdzību Valmieras mediķiem

- 22.Maijs, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

20. maijā Vidzemes slimnīca saņēma dāvinājumu no Lauvu kluba «Valmiera» – 4000 ķirurģiskās maskas. Šis atbalsts Latvijā tapis, pateicoties Starptautisko Lauvu klubu fondam (Lions Clubs International Foundation) un tā koordinatora Jēkaba Grund­maņa aktīvajam darbam. Galvenais Lauvu kluba mērķis ir palīdzēt medicīnas personālam šajā grūtajā pandēmijas laikā. 

Piesaistītais atbalsts nodrošina ēdināšanas iespējas Valmieras Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta dežūrējošai brigādei un Valmieras centrālā Covid-19 testu nodošanas punkta darbiniekiem. Ēdināšana nodrošināta no 18. maija, pateicoties uzņēmuma «Kantīne B» komandai, kas brīvpusdienas līdzfinansēs un nodrošinās 14 darba dienas. No Lauvu kluba «Valmiera» prezidenta Oskara Spurdziņa un kluba biedra Valtera Pumpura 20. maija rītā Vidzemes slimnīcas vadītājs Uģis Muskovs saņēma 4000 ķirurģiskās maskas.

Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs (no kreisās) no Lauvu kluba «Valmiera» biedra Valtera Pumpura un Lauvu kluba «Valmiera» prezidenta Oskara Spurdziņa saņem maskas. Foto no Lauvu kluba «Valmiera» arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
os - 31.Maijs, 2020 - 10:50

VTU nolaida uz grunti, tagad varēs arī turpmāk pusdienas izvadāt.

latvietis dziļ… - 1.Jūnijs, 2020 - 19:25

VTU Valmiera pērn nodokļos samaksājis 1,4 miljonus eiro, tātad stāsts par nolaišanu nav pēc adreses.

Pievienot komentāru