Lauku puisim – Eiropā zelts!

- 27.Septembris, 2010
Sports
Portālā

16.septembrī Rīgas lidostā savu skolas biedru, 8.klases skolēnu Artūru Meirēnu Kārķu skolēni sagaidīja ar patiesu prieku un saviļņojumu sirdī – Artūrs atgriezās no Eiropas vieglatlētikas čempionāta Čehijā ar zelta medaļu šķēpmešanā. Šis ir augstākais sasniegums Kārķu skolas sporta vēsturē.

„Sacensībās Čehijā piedalījās 10 valstis, šķēpmešanas disciplīnā manā vecuma grupā startēja 20 dalībnieki. Zelta medaļu izcīnīju, aizmetot šķēpu 44 metrus. Mans personīgais rekords ir 52 metri, ko esmu aizmetis tepat, Kārķu skolas sporta laukumā. Ventspilī šķēpu aizmetu 50.29 m. Vasarā Latvijas čempionātā ieguvu 1.vietu un tā izdevās izcīnīt vietu braucienam uz Eiropas čempionātu. Ceļa izdevumus lidmašīnai 6 Latvijas šķēpmetējiem atmaksāja Latvijas Šķēpmetēju klubs. Pārējie Latvijas sportisti brauca ar autobusu un tajā veda arī mūsu šķēpus,” stāsta Artūrs.

Zēns ir pateicīgs savam trenerim, Kārķu skolas sporta skolotājam Kārlim Pētersonam par padomiem un vecākiem – par atbalstu un ticību viņa panākumiem. Artūra vecāki Rudīte un Andis atzīst, ka dēls jau no mazām dienām ļoti daudz ir palīdzējis zemnieku saimniecības darbos, tas viņu ir norūdījis un devis nenogurstošu izturību.

Komentāri
Pievienot komentāru