Latvju partijas nevar bez «rauseklīšiem»

- 29.Maijs, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

Pat cilvēki, kuri nupat visskaļāk prasīja Mārtiņa Bondara atkāpšanos no augstā Saeimas amata, būtu šokēti, ja partija tiešām piespiestu viņu demisionēt. Tradīcijas mums ir bezgala svētas – vienalga, cik bezjēdzīgas vai postošas.

Skaidrs, ka Bondars turēsies pie sava krēsla, cik vien varēs. Dalība valsts varā ir vienīgā iespēja kaut kā izlīferēties no radušās bezizejas. Viņa partija – Jura Pūces vadītā «Latvijas attīstībai» – par savu otru pamanāmāko (ne tikai staltā auguma dēļ) pārstāvi «stāv kā mūris».

Tās sabiedrotais kopējā Saeimas frakcijā – Daniela Pavļuta vadītā partija «Kustība Par!» – skaļi uzstāja, ka Bondaram ir jāpamet Saeimas Budžeta un finanšu komisijas priekšsēža amats. Tāpat to pieprasīja ārpus parlamenta esošā partija «Progresīvie», ar ko apvienība «Attīstībai/Par!» gatavojas kopīgi startēt Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās. 

Galu galā, ir dīvaini, ka valsts finanšu galvenajā postenī atrodas cilvēks, kurš tagad jau ir notiesāts par to, ka, Krājbankas valdē «strādājot par latvieti», pieļāva kredītiestādes īpašniekam izsaimniekot noguldītāju naudu. Taču Pūci (un Edgaru Jaunupu) politisko partneru uzstājība maz iespaidoja.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru