Latvijas kausa izcīņa noslēgusies

- 7.Oktobris, 2016

Otro gadu pēc kārtas Latvijas kausa izcīņas turnīru pirmajā kārtā noslēdza Valmieras hokejisti. Sērijā līdz divām uzvarām atbildes mačā valmierieši atzina Daugavpils komandas pārākumu ar 3:5. Vārtus Valmieras HK labā guva Toms Laus un Lauris Žagariņš (2).

Pirmā trešdaļa iesākās ar diviem noraidījumiem pēc kārtas valmieriešu rindās. Devītajā minūtē rezultātu atklāja mājinieki. Mača 14. minūtē, spēlējot vairākumā, rezultātu izlīdzināja viesi, vārtus Valmieras labā guva Lauris Žagariņš. Periods noslēdzās ar draudzīgu neizšķirtu 1:1.

Otrajā periodā iespēju vairākumā izmantoja Daugavpils hokejisti, atkal izvirzoties vadībā. Šajā periodā astoņas minūtes valmierieši pavadīja uz sodīto soliņa. 13. minūtē otro vairākumu periodā izmantoja Daugavpils hokejisti. Otrā trešdaļa noslēdzās ar daugavpiliešu pārākumu 3:1.

Trešajā periodā Valmieras HK salūza vairāku mazākumu dēļ. Ceturtajā minūtē mazākumā tika ielaisti trešie vārti spēlē. Mazāk nekā četras minūtes vēlāk valmierieši ielaida piektos vārtus spēlē un ceturtos mazākumā — 1:5. Tuvojoties mača izskaņai, Valmieras HK atguva divus vārtus, tomēr pusminūtes pārtraukums un sestais laukuma spēlētājs neļāva iemest vienus tik ļoti svarīgos vārtus. Divu spēļu summā vārtu attiecības rezultātā Valmieras hokejisti piekāpās daugavpiliešiem otro gadu pēc kārtas.

Soda minūšu attiecība par labu Valmieras HK 18:12.

Latvijas kausa turnīrs valmieriešiem ir noslēdzies, bet sezona 1. līgā turpinās. Nākamo spēli Valmieras HK aizvadīs šosvētdien, savā laukumā uzņemot HK Tukums hokejistus. Spēles sākums pl. 16:30. Gaidām jūsu atbalstu!

Daugavpils/LDZ CARGO – Valmieras HK 5:3 (1:1, 2:0, 2:2)

Vārti: 08:40 Vladislav Tsybulskii (Ivans Kokins) 1:0, 13:55 Lauris Žagariņš (Aivars Gaisiņš, Mikus Ozols) 1:1, 29:23 Oskars Ancītis (Ivans Kokins, Vladislav Tsybulskii) 2:1, 32:45 Ivans Kokins (Sergejs Jegorovs, Vadims Vabiščevičs) 3:1, 43:34 Ivans Kokins (Vadims Vabiščevičs, Sergejs Jegorovs) 4:1, 46:16 Vladislav Tsybulskii (Sergejs Jegorovs, Ivans Kokins) 5:1, 54:41 Lauris Žagariņš 5:2, 56:32 Toms Laus (Pauls Krūmiņš) 5:3.