Latvijas daba ir skaista!

- 12.Marts, 2021
Tūrisms un daba
Laikrakstā

Valmieras pusē šonedēļ atgriezies sniegs, savukārt, izejot ārpus mājas, redzam, cik skaisti apsniguši koki un ne tikai. Liesmai par skaistajām dabas vietām Valmieras novadā pastāsta MĀRTIŅŠ ANDERSONS.

«Esmu dzimis kurzemnieks. No Saldus uz Valmieras pusi – Brenguļiem pārcēlos pirms sešiem gadiem, kad šeit izveidoju ģimeni. Agrāk mana aizraušanās bija dziedāšana. Esmu beidzis mūzikas skolu un vairākus gadus brīvo laiku pavadīju, dziedot gan koros, gan ansamblī. Dzīvojot Valmieras pusē, man neizdevās apvienot darbu ar dziedāšanu, un tā par manu hobiju kļuva fotografēšana. Visvairāk man patīk fotografēt dabu. Mūsu Latvijas daba ir skaista visos gadalaikos un jebkurā diennakts laikā, tādēļ reizēm, lai noķertu kādu skaistu skatu, nākas celties jau pirms saullēkta vai doties gulēt krietni pēc pusnakts. Manas fotogrāfijas var apskatīt lietotnē Facebook profilā un lietotnes Instagram kontā.

Klusumu, mieru un putnu dziesmas var baudīt, ejot pa Abula dabas taku, kas vijas caur Abula kreisā krasta mežiem no Brenguļiem līdz pat upes ietekai Gaujā. Līkloču taciņa, kas apmēram 11 km garumā ved caur piekrastes mežiem un klajumiem, aicina gan pārvarēt stāvas nogāzes, gan piestāt upes krastā esošajās atpūtas vietās.

ABULA dabas taka. Foto no Mārtiņa Andersona personiskā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru