Laimes atslēgas meklējumos

- 29.Novembris, 2013
Dzīvesstils
Laikrakstā

Pagājušajā nedēļā VOC Sporta rehabilitācijas centrā ar interesentiem tikās Astroloģijas pētījumu un analīzes institūta direktore, vēdiskās astroloģijas speciāliste IVETA MEINARTE- NĪMANTE. Piedāvājam lasītājiem viņas lekcijas apkopojumu.

Kosmoss dzied, bet mēs nedzirdam

Mums visos mīlestība un laime ir ielikta no dzimšanas, tikai daudzi no mums ir pazaudējuši atslēdziņu, lai varētu tām piekļūt. Lai to atrastu, cilvēkiem ir jāapzinās sava vieta Visumā. Tam ir gan redzamā, gan neredzamā daļa. Planētas, zvaigznes un galaktikas ir tikai niecīga daļa no plašā kosmosa. Modernā zinātne, atklājot arvien jaunus faktus, vairs nenoliedz Visuma neredzamās daļas eksistenci un tās ietekmi.

Viss kosmosā kustas lielā ātrumā — Zeme griežas ap savu asi, vienlaikus rotējot ap Sauli. Visa Saules sistēma rotē ap galaktikas centru. Bet, kur ir ātrums, tur ir skaņa. Fizikas likumi nosaka attiecības starp ātrumu un skaņas frekvenci — jo ātrums lielāks, jo skaņa augstāka, līdz tā sasniedz robežu, kad cilvēka auss to nespēj uztvert. Tā nu sanāk, ka kosmoss dzied, bet mēs nedzirdam.

Pēdējos gados cilvēki arvien vairāk vēršas pie ārstiem ar sūdzībām par trokšņiem ausīs. Daudziem mediķi konstatē paaugstinātu asinsspiedienu vai citas veselības problēmas, taču daļu cilvēku ārsti atzīst par pilnīgi veseliem. Vienkārši šie cilvēki ir kļuvuši dzirdīgāki un spēj saklausīt kosmosa skaņu. Mijiedarbojoties dažādiem kosmiskiem spēkiem, rodas Visuma melodija. Modernie pasaules zinātnieki meklē atbildes, ko šī melodija mums vēsta.

Viss jau sen ierakstīts zvaigznēs

Zīmīgi, ka senajos Vēdu rakstos, kas tapuši pirms vairākiem tūkstošiem gadu, pareģoti daudzi mūsdienu zinātnes atklājumi. Daudzi ezoteriskie avoti pauž vienu ideju — tas, kas pašlaik notiek, patiesībā jau ir sen noticis. Jo ikviena darbība kosmosā atbalsojas, un sekas ir jūtamas ilgi pēc tam. Tādēļ mūsu pateiktie vārdi un izdarītie darbi no pagātnes iestiepjas tagadnē, bet šodien paveiktas ilgi atbalsosies nākotnē. Tāpēc ir nepieciešams apzināties savu būtību, pavērot savu horoskopu, lai varētu konstatēt paša kļūdas un pasargāt no negaidītiem un nevēlamiem notikumiem.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru