Lai ceļi taisnāki un gludāki

- 2.Jūnijs, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Ceļi lauku novados ir vieni no svarīgākajiem infrastruktūras objektiem, tāpēc to uzturēšanai un sakārtošanai allaž tiek veltīta liela vērība no pašvaldības puses. Kas pēdējā laikā šajā jomā paveikts Naukšēnu novadā, lai stāsta novada saimniecības vadītāja ŅINA KRASTIŅA: 

«Šogad ziema ceļu uzturētājus pamatīgi lutināja, varējām ietaupīt, tomēr ceļi bija jāgreiderē, tā ka pārāk daudz nekas neietaupījās. Naukšēnu novadā uz 2020. gada janvāri ceļu garums ir 137 km, vislielākās rūpes mums sagādā 30 km bezseguma ceļi. Nav zināms, kad šajā situācijā mēs varētu ko uzlabot, jo līdzekļu ir tik, cik to ir, bet ceļi ārkārtīgi nolietojas un atputekļojas, īpaši jau sausajās un vējainajās vasarās, kad no ceļu seguma pazūd viens centimetrs.

Pērn lieli darbi grants ceļu programmas ietvaros tika paveikti posmā Mūļas – Ķipi – Naukšēni līdz vienai lielfermai, bet šogad šajā pašā grants ceļu programmā esam paspējuši veikt pārbūvi uz ceļa Breidas – Zemgaļi, diemžēl visam ceļam naudas nepietika, bet kritiskāko posmu tomēr pārbūvējām, nomainot divas lielas caurtekas, kā arī krietni pastiprinot ceļa segumu atbilstoši mūsdienu kritērijiem. 

PAŠVALDĪBAS AUTOCEĻA Breidas – Zemgaļi pārbūve 2020. gada pavasarī. Ņinas Krastiņas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru