Labie darbi Lieldienu laikā

20.Aprīlis, 2022
Izglītība
Laikrakstā

Valmieras 2. vidusskolā tika organizēta tradicionālā skolas Lieldienu labdarības meistardarbnīca. Skolēni, vecāki un skolotāji gatavoja apsveikumus.

Lieldienu sveicienus saņēmuši 55 seniori, kas dzīvo Sedas veco ļaužu namā. «Paldies visiem par līdzdalību, sirds un dvēseles siltumu, kuru mēs kopā ar sarūpētām dāvanām esam snieguši līdzcilvēkiem,» teikts skolas vēlējumā svētku laikā. 

Jāpiebilst, ka šīs mācību iestādes 5. klases audzēkņi viesojās Valmieras Jaunatnes centrā «Vinda», kur, runājot par sociālu līdzdalību, meistaroja gan putnu būrīšus, gan jaunas guļamvietas Valmieras dzīvnieku patversmes mīluļiem. Pusaudži par doto iespēju un līdzdarbošanos saka paldies saviem skolotājiem Jeļenai Morozovai un Arkādijam Karavājevam, kā arī «Vindas» pedagoģēm Evitai Ziplānei-Bērziņai un Litai Feldmanei. 

Kocēnu pamatskolā, gaidot pavasara atnākšanu un košu ziedēšanu, papildināts Kokmuižas interjers. Sadarbojoties skolēniem un dizaina skolotājai, izmantojot «Līgas floristikas» materiālus, tapis ziedošs telpu noformējums, un svētku gaidīšanas laikā kocēnieši arī našķojušies, jo kopā ar ukraiņu bērniem, kas iejutušies Kocēnu skolas ikdienā, gatavojuši putukrējuma torti ar zemenēm. «Nevajag ļoti daudz, lai būtu priecīgi,» tāda vēsts no Kocēnu pamatskolas.

BŪS ĒRTA GUĻVIETA kādam no Valmieras dzīvnieku patversmes iemītniekiem. Šādas midziņas, darot labus darbus, radījuši Valmieras 2. vidusskolas audzēkņi kopā ar «Vindas» skolotājām. Foto no skolas arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru