Kustība rada enerģiju

- 17.Marts, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Otrdien, 23. martā, atsāksies bezmaksas vingrošanas nodarbības Valkā, kas tiek organizētas Eiropas Sociālā fonda projekta «Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Valkas novadā» pasākuma «Fiziskas aktivitātes sēdoša darba darītājiem» ietvaros. Liesma sazinājās ar šo nodarbību vadītāju, valcēnieti ANCI ANDRĒJEVU-EMPELI, lai iepazītos ar viņu un uzzinātu arī sīkāku informāciju par šīm nodarbībām.

Par savu amatu Ance saka: labs cilvēks

Ikdienā esmu mamma diviem superīgiem bērniem Marei un Justam un labs draugs savam vīram. Tā kā Mare ir otrklasniece, liela dienas daļa paiet, atbalstot un vadot viņu mācību procesā. Paralēli tam izglītojos, apmeklējot dažādus kursus (nesaistītus ar sportu), un iedvesmojos, klausoties dažādus online vai lietotnes Spotify piedāvātos «podkāstus» par dažādām tēmām – uzturs, pašdisciplīna, pašapziņa u.tml. Pēc izglītības esmu projektu vadītāja, bet trenera sertifikātu nokārtoju, izejot Latvijas treneru tālākizglītības centra organizētos treneru kursus.

ATPŪTĀ pie jūras pēc ložņāšanas pa Ziemeļu fortiem. Ance ilgi nespēja sev nodefinēt, kas viņai ir atpūta, pēc kā viņa jūtas atpūtusies. Viņai tas ir kustībā pavadīts laiks – velo izbrauciens vai pārgājiens. Foto no personiskā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru