Kurā stāvā turpmāk dzīvosim?

- 13.Decembris, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Ja ceļi uz Rīgu nebūs aizputināti un arī galvaspilsētā vajadzīgajam deputātu skaitam, it sevišķi no valdību veidojošajām partijām, izdosies līdz Saeimas namam tikt, domājams, ka jau rīt Latvija tiks pie jaunas, Krišjānim Kariņam (JV) vēlreiz vadīt uzticētas valdības.

Par partijām iedalītajiem ministru portfeļiem jau gandrīz viss ir paziņots publiski. Šajā ziņā Saeimā gan ir iespējamas opozīcijas rosinātas asas vai pat ironiskas debates, bet balsojumā lieli pārsteigumi it kā nebūtu gaidāmi.

Mazāk gan ir ziņu, ko galu galā koalīcijas partneri ir atstājuši ilgi rakstītajā valdības deklarācijā. Tai ne tikai Saeimas deputātiem, bet lielas cerības uz jaunu varu likušajiem vēlētājiem vajadzētu vēstīt, kas turpmākajos gados tiks darīts, lai visiem būtu, ja ne ļoti labāka, tad vismaz ne sliktāka dzīvošana nekā šodien. Lakoniski par deklarāciju piektdien jau izteicās K. Kariņš: «Jaunās valdības mērķis būs vienkāršs, bet izaicinājumiem bagāts – panākt plašu valsts ekonomikas transformāciju, tai skaitā drošības, izglītības, enerģētikas, konkurētspējas un dzīves kvalitātes jomās.»


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru