Krūmiņš arī nākamajā sezonā vadīs „BK Valmiera” komandu

- 14.Jūnijs, 2013
Sports
Portālā

„BK Valmiera” uz nākamo sezonu ir panākusi vienošanos ar komandas galveno treneri Vari Krūmiņu, kurš 2012./2013.gada sezonā aizveda komandu līdz bronzas medaļai. Šī bija trešā bronzas medaļa Valmieras komandas vēsturē un visas trīs reizes tā izcīnīta tieši Vara Krūmiņa vadībā.

Varim Krūmiņam arī 2013./2014.gada sezonā turpinās palīdzēt treneris Juris Andžejevskis.

Varis Krūmiņš: „Ir patiess prieks pagarināt sadarbību ar „BK Valmiera” uz vēl vienu sezonu. Pierādījām, ka ar latviešu spēlētājiem varam izcīnīt medaļas Latvijā, parādījām raksturu un nenoliedzami arī meistarību, to visi redzēja, it īpaši pēdējās trīs „play-off” spēlēs sērijā pret „Barons kvartāls”. Arī nākamajā sezonā nevienam ceļu negriezīsim, spēlētājiem ir iespēja progresēt savā meistarībā un klubam ir uz ko tiekties, realizējot savus sportiskos mērķus.”

„BK Valmiera” ģenerālmenedžeris Mārtiņš Bērziņš: „Man ir liels gandarījums, ka ar Vari Krūmiņu esam panākuši vienošanos par darba turpināšanu arī nākamajā - 2013./2014.gada sezonā. Krūmiņa atgriešanās Valmierā bija ļoti sekmīga, pēc 8 gadu pārtraukuma izcīnot medaļas, līdz ar to tas ir tikai loģiski, ka uzskatījām par vienu no starpsezonas prioritātēm pagarināt līgumu ar kluba galveno treneri arī uz nākamo sezonu. Krūmiņa asistenta amatā darbu turpinās Juris Andžejevskis, līdz ar to šis treneru tandēms, kurā treneri viens otru ļoti labi papildina, varēs komandu vadīt, un ceru ļoti sekmīgi vadīt, arī 2013./2014.gada sezonā.”

Komentāri
Pievienot komentāru