Krollim trešie vārti, komandai punkts

- 23.Marts, 2021

Piektdienas pēcpusdienā Vidzemes Olimpiskā centra stadionā notika Optibet Latvijas futbola virslīgas čempionāta otrās kārtas spēle, kurā laukuma saimnieki Valmiera FC uzņēma BFC Daugavpils komandu.

Jau no pirmajām minūtēm izpaudās valmieriešu pārsvars bumbas kontrolē, tomēr visi mūsējo centrējumi pretinieku soda laukumā tika neitralizēti. Pirmā bīstamā situācija pie daugavpiliešu vārtiem izveidojās 22. minūtē, kad Daisukes Jokotas raidījumu bloķēja viesu aizsargs. Valmieriešu centieni tika atalgoti 30. minūtē, kad pēc stūra sitiena izspēles BFC Daugavpils soda laukumā tika nogāzts Ibrahims Sovs. Piešķirto 11 m soda sitienu pārliecinoši realizēja Raimonds Krollis, gūstot savus trešos vārtus šajā sezonā. Pēc šī panākuma mūsējie, šķiet, noticēja, ka beidzot maisam gals vaļā un pirmajam golam sekos nākamie. Sekoja arī, taču ne tajos vārtos – jau pēc divām minūtēm pretuzbrukumā izrāvās daugavpilietis Kaspars Kokins, piespēlējot komandas biedram Ķiršam, kura sitienu gan mūsu vārtu vīrs Vlads Jeleferenko atraidīja, taču neveiksmīgi nospēlēja aizsardzība, bumba atlēca pie Edgara Ivanova, kurš panāca neizšķirtu – 1:1. Mājiniekiem bija izdevība izvirzīties vadībā pirmā puslaika izskaņā, taču Daniela Baloža raidījums ar galvu pēc kārtējās stūra sitiena izspēles bija neprecīzs.

ALVIS JAUNZEMS šosezon klubā spēlē aizsardzībā, bet izlasē viņam varētu tikt uzticēti agrākie pussarga pienākumi. Jāņa Līgata foto