Kristaps Miķelsons izpilda sporta meistara normatīvu un kļūst par trīskārtēju Latvijas Junioru čempionu

- 6.Decembris, 2019

29. – 30. novembrī LLU Sporta centra 25 m peldbaseinā norisinājās Latvijas Junioru čempionāts peldēšanā, kurā piedalījās 340 sportisti no visas Latvijas. Par Junioru čempionāta medaļām individuālajā un komandu ieskaitē cīnījās jaunieši, kas dzimuši 2002. gadā un jaunāki, un jaunietes, kas dzimušas 2003. gadā un jaunākas.

Valmieras komandā startēja 16 sporta skolas peldētāji, kuri individuālajās disciplīnās izcīnīja 7 medaļas. Trīs zelta godalgas izcīnīja Valmieras BSS Augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportists Kristaps Miķelsons: 400 m brīvajā stilā, 200 m uz muguras, uzrādot jaunu sacensību rekordu (2:03,34), un 400 m kompleksā ar jaunu sacensību rekordu un sporta meistara normatīvam atbilstošu rezultātu (4:31,00).

Meiteņu konkurencē zelta medaļa Zelmai Mālmanei 200 m brīvajā stilā un sudraba medaļa 400 m brīvajā stilā. Sudraba godalgu 400 m kompleksā izcīnīja Markuss Artis Kozlovs, un bronzas godalga Markam Goldbergam 200 m kompleksā.

Valmieras komandā punktus komandu cīņā deva Mērija Metene, Džuljeta Upmace, Dāvids Liepiņš, Toms Ozoliņš, Lauris Rudzītis, Reds Rullis, Valters Rutkovskis, Rainers Saulītis Cīrulis, Markuss Spricis un Matvejs Suharževskis, kurš 100 m brasā uzrādīja sporta meistara kandidāta normai atbilstošu rezultātu.

Čempionāta kopvērtējumā 27 komandu konkurencē Valmieras komanda ierindojās 6. vietā aiz SK Delfīns, RBJSS Ridzene-DSN I komanda, Jelgavas SPS I komanda, RBJSS Ridzene-ZIEP, RBJSS Ridzene-OSC I komanda.