Kraukšķītis apceļo Latviju

- 20.Decembris, 2018
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Margaritas Stārastes pasaku vīriņš Kraukšķītis, ko Latvijas Jaunatnes teātra muzikālās izrādes stāstā savulaik ietērpa Marats Samauskis un Niks Matvejevs, decembrī dodas ceļojumā pie Latvijas bērniem, viesojoties četrās pilsētās.

Kraukšķītis ir viena no populārākajām Margaritas Stārastes pasakām, kas šoziem atkal redzama uz skatuvēm vairākās vietās Latvijā – Ādažos, Jelgavā, Valmierā un Liepājā. Uzreiz pēc pirmizrādes šis iestudējums tika nodēvēts par pēdējo gadu krāšņāko izrādi bērniem, un – ne velti, jo pasakas varoņi uz skatuves redzami pasakainos kostīmos. Kopumā izrādē darbojas ap 40 dalībnieku – līdzās pieredzējušajiem aktieriem Zigurdam Neimanim, Pēterim Šogolovam, Raimondai Vazdikai, Dacei Makovskai un Madarai Celmai uz skatuves redzēsim arī Latvijas Jaunatnes teātra bērnu un jauniešu studijas audzēkņus. Galvenajā – Kraukšķīša – lomā būs redzams Sandis Bergholds, bet iestudējuma režiju veidojis Zigurds Neimanis.

Kraukšķīša muzikālais ceļojums sākās 17. decembrī Ādažos, turpinās 19. decembrī Jelgavā, 21. decembrī Valmierā un noslēgsies 22. decembrī Liepājā.

Komentāri
Pievienot komentāru