Krāmu tirdziņš kaimiņos

- 15.Augusts, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pirmais Limbažu krāmu tirgus pasākums norisinājās maijā, bet šīs sezonas noslēdzošais notiks 29. septembrī, kas būs jau trešais šāda veida pasākums, kad visi andelēt gribētāji ar saviem krāmiņiem, klētīs atrasto bagātību un omes noglabātajiem dārgumiem sabrauks vienuviet. Ikvienam tā ir iespēja atrast aizraujošas un interesantas pērles gan no šī, gan no pagājušā gadsimta.

Ar katru tirdziņu paliek aizvien vairāk apmeklētāju, gan tirgotāju. Jūlijā tirdziņš notika vienā no svelmīgākajām dienām, bet tas pilsētas viesus un limbažniekus neatturēja no senu un jaunu lietu iegādes. Tirgotāju piedāvājumā bija oriģinālas un senatnīgas mājas lietas un dekori, trauki un galda piederumi, porcelāna un stikla figūriņas, laikmeta liecības – dažādas nozīmītes, rotaslietas, grāmatas lieliem un maziem, vinila plates, skaņu un foto tehnika, apģērbi un aksesuāri, rotaļlietas, mākslinieku darinājumi, mūsdienu dizaina preces un citas pārsteidzošas lietas.

TIRGOTĀJIEM JĀSTRĀDĀ uz visām pusēm. Kamēr citi lēni aplūko un iepazīstas ar atvesto – rotaļlietām, metāla zvaniem, koka lādītēm, Kinder rotaļlietām, cits jau nolūkojis sev vēlamo un grib samaksāt no mugurpuses.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru