Koris «SolLaRe» piedalās Eiropas koru olimpiādē

- 8.Augusts, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Šodien pēcpusdienā Valmieras Mūzikas skolas koris «SolLaRe» kāpj uz skatuves Gēteborgā, Zviedrijā, lai piedalītos 4. Eiropas koru olimpiādē. Kolektīvs startē bērnu grupā, kurā dalību pieteikuši 11 kori.

Koristi pagājušo nedēļu pavadīja intensīvos mēģinājumos darbnīcā «Dziedātprasmes labirinti», lai sagatavotu kora programmu olimpiādei. Ikviens bija gaidīts to noklausīties piektdien Valmieras 5.vidusskolā. Koristi līdzi juta solistiem, kā arī ar skaļiem aplausiem pateicās skolotājām, kas ar viņiem bija strādājušas visu nedēļu.

«Dārzos un mežos raža, un arī vasaras vidū korim raža. Šī nedēļa bija darba pilna. Rīvējās ne tikai viņi, bet arī mēs, skolotāji,» koncertā uzsvēra Valmieras Mūzikas skolas direktore Inese Sudraba.  Visu nedēļu jaunieši darbojās, lai dziedātu, apgūtu ritmiku, nodarbotos ar jogu, mācītos spēlēt ukuleli kopā, kora meitenes arī darināja sev kroņus Judītes Bukšas vadībā. Mēģinājumi turpinājās arī nedēļas nogalē, lai koristi pārliecināti otrdien kāptu autobusā un dotos ceļā. «Mēs greznojamies ar mūziku un dziesmu, un tagad arī ar šiem kroņiem. Meitenes teica: jā, mēs to gribam. Tas ir cēli!» min Inese Sudraba par jaundarināto un vienoto aksesuāru.

KONCERTA PROGRAMMU bagātināja vairāki solisti ar spēcīgām balsīm, kā arī vairākām dziesmām bija sagatavotas kustības, kas izcēla dziesmas saturu.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru