Konkurss mudina sakopt vidi

- 8.Augusts, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kocēnu novada domes rīkotajā konkursā «Skaistākā dzīves vieta un vide Kocēnu novadā 2019» saņemti 12 pieteikumi: Bērzaines pagasta «Pumpuri», Kocēnu pagasta «Jaunjānēni», daudzdzīvokļu māja «Lazdas» Dikļos, Dikļu pils, Dikļu pagasta «Liepkalni»», daudzdzīvokļu māja «Saulrieti» Dauguļos, Kocēnu pagasta «Vēsmas», Vaidavas pagasta «Jaunpūpoli», Vaidavas pagasta «Austriņi», Vaidavas pagasta «Indrāni 1», Dārza iela 22 Kocēnos un daudzdzīvokļu māja Alejas ielā 13a Kocēnos.

Pieteiktie objekti ir apsekoti un izvērtēti, bet apbalvojumi nominācijās: «Sakoptākā individuālā māja/ģimenes māja ciematā», «Sakoptākā lauku sēta/ģimenes māja (ārpus apdzīvotajām vietām)», «Sakoptākā daudzdzīvokļu māja» un «Sakoptākais uzņēmums» tiks pasniegti svinīgā pasākumā rudenī.

Šajā lappusē «Liesma» iepazīstina lasītājus ar trim konkursā pieteiktajām daudzdzīvokļu mājām. Par Dauguļu «Saulrietiem» un to sakopto apkārtni nedaudz plašāks ieskats, kāds vārds arī par daudzdzīvokļu māju Alejas ielā 13a Kocēnos un «Lazdām» Dikļos.

 

GARU GARĀS «LAZDAS» ar vairākām kāpņutelpām, kuru iedzīvotāji centušies savu dzīvesvietu padarīt mājīgāku ne tikai iekšpusē, bet arī ārpusē. Pie mājas, sevišķi tās aizmugurē, daudz puķu. Iekšpagalmā uzklāts jauns asfalts. Alekseja Koziņeca foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru