Komandā ir spēks!

9.Jūlijs, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Sestdien Valmierā bija ļoti ievērojams notikums pilsētas dzīvē – pirms Latvijas čempionāta sacensību sākuma ar oficiālu ceremoniju, piedaloties LOK prezidentam, divkārtējam olimpiskajam čempionam BMX riteņbraukšanā Mārim Štrombergam, pilsētas vadībai un citiem augstiem viesiem, Čempionu ielā tika atklāta jaunuzceltā BMX trase. Šī modernā sporta būve, kurā šonedēļ notiks 2019. gada Eiropas BMX čempionāts, turpmāk nesīs divkārtējā olimpiskā čempiona vārdu, tāpēc tieši Māris Štrombegs ar uzrunu atklāja svinības:

«Sākšu ar lielu paldies Valmieras pašvaldībai, Valmierai un visiem cilvēkiem, kas bija iesaistīti šīs idejas tapšanā un, pats galvenais, arī realizēšanā. Sākot savas sporta gaitas 1993. gadā kā piecgadīgs puika, teikšu godīgi, man pat saldākajos sapņos nerādījās vīzija, ka aiz manis kaut kas tāds varētu tikt atstāts, ka mans vārds tiks nests uz priekšu arī turpmāk pēc manas karjeras beigām. Pats galvenais, ko gribu uzsvērt, – ka spēks ir komandā! Ne jau es viens būtu varējis sasniegt tos visus panākumus, ko te pieminēja iepriekš. Tāpēc gribu lielu paldies pateikt Ivo Lakučam, kas bija liela sastāvdaļa no komandas, bija galvenais treneris. Edžus Treimanis bija daļa no komandas, mums bija laba grupa, arī Rihards Veide un pašās beigās arī Kristens Krīgers.

VĒL MIRKLIS! Divkārtējais olimpiskais čempions BMX riteņbraukšanā (priekšplānā no kreisās) Māris Štrombergs, asistējot Valmieras mēram Jānim Baikam, tūlīt pārgriezīs simbolisko sarkano lenti, atklājot savā vārdā nosaukto jauno BMX trasi Valmierā.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru