Koļesņikovs sekmē Latvijas panākumu FIFA atlases turnīrā

- 8.Februāris, 2019
Sports
Laikrakstā

Valmieras futbola skolas audzēknis Artjoms Koļesņikovs viņnedēļ 2020. gada FIFA Pasaules kausa kvalifikācijas priekšsacīkšu turnīrā Jelgavā palīdzējis Latvijas telpu futbola izlasei iegūt pirmo vietu A apakšgrupā un izcīnīt vietu kvalifikācijas pamatturnīrā.

Zemgales Olimpiskajā centrā par divām ceļazīmēm uz pamatturnīru cīnījās četras izlases, bez mājiniekiem arī Gibraltāra, Kipras un Anglijas valstsvienības.

Galvenā trenera Artūra Šketova vadītā Latvijas izlase savā pirmajā spēlē nospēlēja neizšķirti – 0:0 ar Kipru, otrajā pārliecinoši tika galā ar Gibraltāru – 9:0 un izšķirošajā trešajā pieveica arī futbola, bet ne telpu futbola, lielvalsti Angliju – 3:1.

Koļesņikovs piedalījās visās trīs spēlēs, kopumā gūstot trīs vārtus – divus pret Gibraltāru un vienus pret angļiem, tos ar lielisku sitienu no labās malas gūstot jau spēles pirmajā minūtē. Šajā spēlē Artjoms nopelnīja arī dzelteno kartīti.

Nākamajā kvalifikācijas kārtā Latvijas izlase laika posmā no 22. līdz 27. oktobrim spēlēs vienā grupā ar mājinieci Portugāli, Čehiju un Vāciju. Trešajā kārtā jeb Elites raundā nokļūs grupas pirmo divu vietu ieguvējas.

ARTJOMS KOĻESŅIKOVS spēlē pret angļiem. LFF foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru