Kocēnu novada jauniešiem atlaides nodarbību apmeklēšanai sporta namā “Kocēni”

- 4.Novembris, 2010
Sports
Portālā

Kocēnu novada dome noslēgusi funkciju deleģēšanas līgumu ar biedrību “Sporta klubs “Efekts” par atlaižu piešķiršanu trenažieru zāles un aerobikas nodarbību apmeklēšanai Kocēnu novadā deklarētajiem jauniešiem līdz 25 gadu vecumam un Kocēnu sporta kluba florbola komandu dalībniekiem.

Lai veicinātu Kocēnu novada iedzīvotāju interesi par veselīgu dzīvesveidu un iesaistīšanos sporta aktivitātēs, Kocēnu sporta kluba florbola komandu dalībniekiem  ir iespēja bez maksas izmantot trenažieru zāles inventāru un piedalīties aerobikas nodarbībās, savukārt Kocēnu novadā deklarētie jaunieši (līdz 25 gadu vecumam)  iepriekšminētos pakalpojumus var izmantot ar 50% atlaidi. Atlaides saņemšanai nepieciešama Kocēnu novada domes sagatavota deklarētās dzīvesvietas izziņa un personu apliecinošs dokuments.

Savukārt Kocēnu novada dome piešķīrusi biedrībai “Sporta klubs “Efekts”” atlaidi 80% apmērā sporta nama telpu – aerobikas zāles 54,8m2 un trenažieru zāles 129,4m2 platībā, īres maksai.

Kocēnu novada iedzīvotājiem reizi nedēļā noteiktā laikā ir iespēja bez maksas izmantot novada sporta kompleksu zāles, kurās atkarībā no to pielāgojuma iespējams spēlēt volejbolu, basketbolu, florbolu, frīsbiju un futbolu. Trešdienās no plkst. 20.00 – 22.00 Vaidavā bez maksas var izmantot arī trenažierus. Sīkāku informāciju par sporta zāļu bezmaksas apmeklējumu grafiku var uzzināt, zvanot sporta darba organizatoram Jānim Dainim pa tālruni 27885551.

Komentāri
Pievienot komentāru