Kliģenos sezona sākas ar gurķu zupu

2.Aprīlis, 2019
Ekonomika
Laikrakstā

Pirms nedēļas Liesma Cēsīs piedalījās Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Vidzemes reģionālās padomes izbraukuma sēdē, kas notika pazīstamajā dārzeņu un ziedu audzēšanas uzņēmumā – zemnieku saimniecībā Kliģeni. Līdz ar padomes biedriem pasākumā klāt bija arī LTRK valdes priekšsēdis Jānis Endziņš, Cēsu novada domes priekšsēdis Jānis Rozenbergs un Cēsu uzņēmēju kluba biedri ar kluba prezidentu Arkādiju Suškinu priekšgalā.

Īsos vārdos par pasākumu pastāstīja Jānis Endziņš:

«Šī mums jau ierasta lieta – reģionālās padomes sēdes noturēt izbraukumos, apciemojot LTRK biedrus. Arī es mēģinu regulāri šajās reizēs būt klāt, lai izstāstītu kopējās lietas Rīgas kontekstā un lai saprastu, kādi ir viedokļi uz vietas padomēs. Jāteic, ka reģionālo padomju sēdes visā Latvijā – Vidzemē, Latgalē, Kurzemē un Zemgalē – ir ceļojošās, mēģinām apvienot ar aizbraukšanu pie kāda ciemos. Uzņēmējiem tā vispār ir forša lieta – aizbraukt pie kāda kolēģa, kaut ko paskatīties, iemācīties... Gan labās lietas, gan kļūdas, ja tādas ir. Tā ir tāda pieredzes apmaiņa, pie šīs prakses mēģinām turēties.»

Sēdes pirmajā daļā klātesošos uzrunāja LTRK Vidzemes nodaļas vadītājs Juris Sleņģis, ar īsu prezentāciju par Cēsu uzņēmēju klubu uzstājās Arkādijs Suškins. Ar LTRK aktualitāšu izklāstu 10 galvenajās jomās iepazīstināja Jānis Endziņš, par Cēsu novadu pastāstīja Jānis Rozenbergs un ļoti īsi par profesionālās izglītības aktualitātēm saistībā ar darba tirgu informēja LTRK Vidzemes reģionālās padomes priekšsēdis un SIA Woltec valdes priekšsēdis Jānis Bikiņš.

AR VIEGLU ROKAS KUSTĪBU... Aleksandrs Raubiško izrāda vēl pavisam svaigo ziedu siltumnīcu, patlaban notiek aktīva platību pildīšana. Stādus Kliģeni saņem no daudziem audzētājiem Holandē, Polijā, Vācijā... Jaunums šajā platībā ir pārbīdāmie galdi, līdz ar to maksimāli tiek izmantota visa zemstikla platība. Ar vieglu rokas kustību pārbīdot galdus, vajadzīgajā vietā parādās taciņa.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru